«

»

Φεβ 16

Modele citroena c3

Citroen C3 à l`auto Osobowe, przypisane ne segmentu miejskich hatchbacków Klasy B. Ten średniej wielkości Miejski modèle AUTa pochodzi ze stajni Koncernu motoryzacyjnego PSA. Pierwsza génération Citroën C3 zadebiutowała w 2002 Roku i miała zastąpić Citroën Saxo. Pod względem designu, C3 inspirował się modelem Citroën 2CV (2CV, CZYLI popularna «Kaczka», à bardzo Stary modèle Citroën, którego początki sięgają 1949 Roku). … Citroën C3 Aircrossa w 90 kombinacjach kolorystycznych i 5 tonacjach wnętrza. Nie zapomniał również o wysublimowanych technologiach. … 16087 Jak poznajecie, revendeur jako, modèle Nowy? W tym oynatıcı C3 aircrossa. Marek Kiedziuch (Dyrektor…

2013 Rok przyniósł Kolejny SkromnY Facelifting Citroën C3. Wraz z kosmetycznymi zmianami wprowadzono Nowe silniki benzynowe: 1,0 VTI o Mocy 68 KM i 1,2 VTI/PureTech o Mocy 82 i 110 KM, a także Nowy diesel – 1,6 BlueHDI o Mocy 100 KM. niezbyt Wysokie koszty serwisu Citroën. Dobre spalanie (patrz wyżej) Największym powodzeniem Wśród rodzajów nadwozi Citroën C3, cieszył się pięciodrzwiowy Hatchback. Ze sporym entuzjazmem i zachwytem przyjęto wersję C3 Pluriel, która umożliwiała Zdejmowanie dachu. Co więcej, w wersji tej mogliśmy dokonać NARODU demontażu słupków podtrzymujących Dach. Całkiem Straży charakterem wykazywała się kolejna wersja terenowego C3 X-TR. wariant Ten posiadał usztywnione nadwozie i kila innych elementów sprzyjających pokonywanie średniej trudno terenu. Citroen C3 został Niezwykle doceniony na rynku motoryzacyjnym, dlatego nie zwlekając, konstruktorzy PSA w 2009 Roku wprowadzili do obiegu pharmaceutiques ą generację Citroën C3. Pour co wyróżniało C3 II, à z pewnością panoramiczna szyba visiodrive sięgająca flippant do połowy dachu. Poza tym, nadwozie C3 nieznacznie wydłużyło się, un Sam samochód występował tylko w pięciodrzwiowej wersji Hatchback.

Co Prawda pojemność bagażnika nie była Duża, Bo wynosiła 300 litrów, ALE wynagrodzono dix mankament, umieszczając w kabinie podłogę schowki. Głównymi konkurentami Citroën C3 są: Renault Clio, Ford Fiesta i Opel Corsa. Citroen C3, ważący 1, 1 Tony, Napędzany był silnikami benzynowymi, mającymi pojemność OD 1,1 do 1,6 Litra i wykazującymi się mocą 60 – 103 km. Oczywiście w C3 Dostępne byly również diesle o pojemności w granicach 1,4 – 1,6 Litra i Mocy 68 – 110 km. Motory Citroën C3 NAPET zały przednią oś, zaś napęd przenoszony był na oś poprzez pięciobiegową manualną skrzynię biegów lub półautomatyczną przekładnią SensoDrive, un także poprzez czterostopniowy automat. Rok 2005 przyniósł C3 odświeżenie generacji.